Університет
Абітурієнти
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Події
26.06.2024
1 хв. на читання

Студенти Університету беруть участь у міжнародній навчальній програмі з кібербезпеки

Студенти Університету імені Альфреда Нобеля беруть участь у спільній навчальній програмі з кібербезпеки, яку запустили ISSP та Toronto Metropolitan University.
Студенти Університету беруть участь у міжнародній навчальній програмі з кібербезпеки

Студенти Університету імені Альфреда Нобеля беруть участь у спільній навчальній програмі з кібербезпеки, яку запустили ISSP та Toronto Metropolitan University. Програма розрахована на два місяці і включає теоретичну підготовку, практичні завдання та менторську підтримку.

Основу програми складає курс від авторитетного американського інституту SANS. Курс ідеально доповнює навчання першокурсників і дозволить їм глибше вивчати спеціалізовані курси з кібербезпеки. По завершенні навчання студенти зможуть безкоштовно скласти тест і отримати престижний сертифікат, який високо оцінюється роботодавцями у всьому світі.

Юлія Барташевська, канд. екон. наук, доцент, завідувач кафедри ІТ Університету імені Альфреда Нобеля, підкреслює, що програма є унікальною можливістю для студентів отримати сертифікат GIAC Foundational Cybersecurity Technologies (GFACT) від американського SANS Institute.

Після закінчення програми найкращі студенти зможуть пройти стажування в ISSP. Генеральний директор ISSP, Роман Сологуб, підкреслює важливість співпраці між університетами та бізнесом, щоб надати студентам не лише теоретичні знання, а й практичні навички, які вони зможуть використовувати на робочому місці.

Дана навчальна програма є однією з ініціатив, реалізованих ISSP в партнерстві з Toronto Metropolitan University та SANS Institute, спрямованих на підготовку кіберспеціалістів.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сторінці компанії ISSP.

Читайте також

Аліна Юдіна та Оксана Байєр в Національному центрі «Український дім»
Інші
Захід «Духовне, ментальне та фізичне зростання державотворців в часи війни та післявоєнної відбудови Держави Україна»

15-16 липня доцентки кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи Аліна Юдіна та Оксана Байєр відвідали захід «Духовне, ментальне та фізичне зростання державотворців в часи війни та післявоєнної відбудови Держави Україна», проведений в Національному центрі «Український дім» Швейцарською міжнародною організацією «International Projects».

16.07.2024
1 хв. на читання
Курс підвищення кваліфікації «Клінічна психологія» (викладачі)
Навчання
Закінчилося навчання першого потоку на курсі підвищення кваліфікації «Клінічна психологія»

Раді повідомити, що щойно закінчилося навчання першого потоку на курсі підвищення кваліфікації «Клінічна психологія».

28.06.2024
2 хв. на читання
Плакат із зображенням серця та набору іконок
Події
Антифорум для волонтерів «Мрій! Досягай! Перемагай!»

😉 Тобі 18-25 років? Шукаєш нові можливості для саморозвитку та нетворкінгу у всеукраїнському волонтерському русі?

27.06.2024
2 хв. на читання