Абітурієнти
Кар'єра
12.06.2024
1 хв. на читання

Цифровий конкурс «Мир, справедливість та сильні інститути»

Університет імені Альфреда Нобеля оголошує цифровий конкурс-флешмоб, присвячений популяризації та збільшенню обізнаності про цілі сталого розвитку ООН, а саме 16 Цілі "Мир, справедливість та сильні інститути".
Цифровий конкурс «Мир, справедливість та сильні інститути»

Умови участі у конкурсі:

1. Створити цифровий малюнок на тему “Мир, справедливість та сильні інститути”.
  2. Надати своєму малюнку назву та короткий опис (до 200 слів).
  3. Заповнити цю гугл форму.
  4. Надіслати форму до 15 червня 2024 року.

5 найкращих авторів цифрових зображень будуть запрошені до креативної команди стартапу, спрямованого на популяризацію цілей сталого розвитку ООН. Ця команда буде розробляти інноваційну онлайн та настільну гру, яка допоможе людям краще зрозуміти та долучитися до досягнення цих цілей.

Не пропусти свій шанс не лише зробити внесок у побудову мирного майбутнього, але й стати частиною креативної команди, яка розроблятиме інноваційний проект для досягнення цілей сталого розвитку!

16-а ціль сталого розвитку ООН має назву “Мир, справедливість та сильні інститути”

Вона охоплює широкий спектр аспектів, спрямованих на побудову мирних та інклюзивних суспільств для сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх та створення ефективних, підзвітних та інклюзивних інституцій на всіх рівнях.

Ключові завдання 16-ої цілі

• Сприяти мирному та інклюзивному суспільству для сталого розвитку.
  • Забезпечити доступ до правосуддя для всіх та створити ефективні, підзвітні та інклюзивні інституції на всіх рівнях.
  • Зменшити рівень насильства та заохотити мирні та інклюзивні суспільства.
  • Сприяти верховенству права на всіх рівнях.
  • Розширити доступ до правосуддя для всіх.
  • Створити ефективні, підзвітні та інклюзивні інституції.

Щоб взяти участь у конкурсі переходьте за посиланням.