Університет
Навчання
28.06.2024
2 хв. на читання

Закінчилося навчання першого потоку на курсі підвищення кваліфікації «Клінічна психологія»

Раді повідомити, що щойно закінчилося навчання першого потоку на курсі підвищення кваліфікації «Клінічна психологія».

Курс розроблений командою фахівців кафедри психології та педагогіки. Під час навчання слухачі отримували 180 навчальних годин, які були наповнені інтерактивними онлайн-заняттями, QA сесіями зі спікерами, цікавими самостійними завданнями. На курсі викладали 6 практикуючих спікерів – викладачів з 15 річним досвідом в психології. На завершені всі слухачі курсу успішно склали тестування та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка і сертифікат, зареєстрований в БПР на 90 балів.

Нам неймовірно приємно отримати зворотний зв’язок від слухачів курсу.