Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Видання Університету

Університет імені Альфреда Нобеля випускає такі наукові фахові видання з економіки: Журнали «Академічний огляд», «Європейський вектор економічного розвитку» і «Нобелівський вісник».

Університет випускає також наукові фахові журнали «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Педагогіка і психологія», «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Філологічні науки», що виходять 2 рази на рік.

Журнал «Академічний огляд» затверджено в Переліку наукових фахових видань рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (категорія А) (наказ МОН № 185 від 20 лютого 2023 р.) і зареєстровано в міжнародних наукометричних базах Web of Science, DOAJ, Index Copernicus, Google Scholar, бібліометричній базі Ulrich’s Periodicals Directory, індексується в інформаційно-аналітичній системі Національної бібліотеки України імені Вернадського.
(Виходить 2 рази на рік).

Журнал «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Філологічні науки» затверджено в Переліку наукових фахових видань рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (категорія А) (наказ МОН № 185 від 20 лютого 2023 р.) і зареєстровано у міжнародних наукометричних базах та директоріях Scopus, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Index Copernicus, індексується в Google Scholar, Ulrich’s Periodicals Directory та в інформаційно-аналітичній системі Національної бібліотеки України імені Вернадського.
(Виходить 2 рази на рік).

Журнал «Європейський вектор економічного розвитку» затверджено в Переліку наукових фахових видань рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (наказ від 02. 07. 2020 №886) і зареєстровано у міжнародних наукометричних базах та директоріях Ulrich’s Periodicals Directory, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Index Copernicus, індексується в Google Scholar та в інформаційно-аналітичній системі Національної бібліотеки України імені Вернадського.
(Виходить 2 рази на рік).

Журнал «Нобелівський вісник» затверджено в Переліку наукових фахових видань України рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (Економічний нобелівський вісник) (наказ від 02. 07. 2020 №886) і зареєстровано у міжнародних наукометричних базах та директоріях Ulrich’s Periodicals Directory, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Index Copernicus, індексується в Google Scholar та в інформаційно-аналітичній системі Національної бібліотеки України імені Вернадського.
(Виходить 1 раз на рік).

Журнал «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Педагогіка і психологія» затверджено в Переліку наукових фахових видань рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (наказ від 02. 07. 2020 №886) і зареєстровано у міжнародних наукометричних базах та директоріях Ulrich’s Periodicals Directory, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Index Copernicus, індексується в Google Scholar тав інформаційно-аналітичній системі Національної бібліотеки України імені Вернадського.
(Виходить 2 рази на рік).

Журнал «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Право» включено до Переліку наукових фахових видань України (наказ Міністерства освіти і науки України від 10.10.2022 р. № 894) і зареєстровано у міжнародних наукометричних базах Crossref, Index CopernicusGoogle Scholar, індексується в інформаційно-аналітичній системі Національної бібліотеки України імені Вернадського.
(Виходить 2 рази на рік).

З питань публікації наукових статей у фахових виданнях – журналах «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Педагогіка і психологія» та «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Філологічні науки» звертатися до редакцій:

Журнал «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Педагогіка і психологія» e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 (0562) 31-24-74.

Журнал «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Філологічні науки» e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.: +38 (050) 320-01-82.

Журнал «Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Право» e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел.: +38 (066) 772 17 71.

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52