Абітурієнти
Кар'єра
23.07.2024
1 хв. на читання

Телеканал “Дніпро ТВ” про нову спеціальність “Інжиніринг безпілотних систем”

БПЛА стають все більш поширеними не лише у військовій сфері, але й у багатьох інших галузях, таких як сільське господарство, логістика, дослідження, будівництво та багато іншого.
Телеканал “Дніпро ТВ” про нову спеціальність “Інжиніринг безпілотних систем”

Університет імені Альфреда Нобеля відкриває нову перспективну спеціальність “Інжиніринг безпілотних систем”. Телеканал “Дніпро ТВ” випустив сюжет, де розповів про цю інноваційну програму навчання.

Зростаючий попит на безпілотні апарати (БПЛА) у різних галузях спонукав університет готувати фахівців з їх проектування, розробки та експлуатації.

Гарант освітньої програми знайомить глядачів з тим, які знання та навички здобудуть студенти нової спеціальності, а також з можливостями працевлаштування після закінчення навчання.

Навчаючись за цією програмою, студенти вивчатимуть принципи роботи та розробки різних БПЛА, від мультикоптерів для розваг до систем комерційного та військового використання.

Випускники програми зможуть:

• Проектувати літальні апарати відповідно до технічного завдання
  • Підбирати компоненти та системи для БПЛА
  • Налаштовувати та тестувати БПЛА
  • Розробляти технологічні процеси виготовлення БПЛА

У сюжеті також виступають викладачі та майбутні студенти нової спеціальності, які діляться своїми очікуваннями та думками щодо програми навчання.

“Я вважаю, що це дуже перспективна спеціальність, адже БПЛА стають все більш поширеними у різних сферах життя”, – говорить один із майбутніх студентів.

Переглянути сюжет можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=yNxKcL8GKIs

Університет імені Альфреда Нобеля запрошує абітурієнтів на навчання за новою спеціальністю “Інжиніринг безпілотних систем”!