Чи має держава регулювати соцмережі: дискусія студентів та висновки
Чи має держава регулювати діяльність соцмереж? Таке питання студенти досліджували 13 березня на засіданні наукового гуртка «Zwischen Tradition und Moderne: Landeskundliche und sprachliche Facetten deutschsprachiger Länder» під керівництвом викладача Савельєва Павла Сергійовича.
Обговорили переваги та недоліки соціальних мереж, виконали завдання на розпізнавання правдивої інформації, повчилися відрізняти її від фейків.
Було проведено дискусію та вислухано доводи як на користь державного регулювання соцмереж, так і проти нього. Група дійшла спільного висновку, що регулювати соцмережі в окремих випадках потрібно. Також усі учасники погодилися, що необхідно обмежувати доступ до інтернету для дітей до 16 років і використання ними гаджетів під час уроків та в освітньому процесі загалом.
Читайте також
Розвінчуємо найпоширеніші 3 міфи про виїзд, освіту та життя після повернення в Україну
08–13 червня 2026 року академічний координатор міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» проф. Світлана Федулова взяла участь у X Міжнародному форумі «Медіація і право» в Українській академії медіації у партнерстві з Європейською комісією з питань правосуддя (CEPEJ) за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Проєкту ЄС “CONSENT”. Метою участі було підвищення […]
Міжнародний проєкт LEEPS стартував у Riga Nordic University, спрямований на гендерно чутливе публічне лідерство та етичні AI-рішення.