До уваги фахівців з питань фондового ринку!

Університет імені Альфреда Нобеля запрошує на навчання фахівців з питань фондового ринку з подальшою здачею кваліфікаційного іспиту за такими напрямами:

• торгівля цінними паперами;
  • депозитарна діяльність;
  • управління активами;
  • головні бухгалтери професійні учасники фондового ринку.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ:

30.08.2021 р. (повне навчання), 06.09.2021 р. (скорочене навчання),

11.09.2021 р. проведення іспиту

* У зв’язку з встановленими урядом карантинними та протиепідемічними заходами, навчання та атестація (тестування) відбуватиметься в ДИСТАНЦІЙНІЙ формі.

Вартість: повне навчання – 6500 грн; скорочене – 4000 грн; атестація – 2500 грн.

Пишіть нам на електрону адресу: ПІБ осіб, які планують навчатись/складати кваліфікаційний іспит, напрям діяльності та вид програми (повна/скорочена) та очікуйте у відповідь необхідні документи для заповнення!

З нетерпінням чекаємо на Ваші реєстраційні листи!

Якщо залишились питання, обов’язково телефонуйте:

тел. (095) 423-55-67

Маріанна

Відповідно до Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку, затвердженого наказом Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 24 вересня 1996 року №215 (зі змінами), для участі у кваліфікаційному іспиті до Екзаменаційної комісії подаються наступні документи:

ДЛЯ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА ВПЕРШЕ:

• Заява на участь у навчанні/кваліфікаційному іспиті;
  • копія диплома про повну вищу економічну або юридичну освіту освітньо-кваліфікаційного рівня не нижче ніж «спеціаліст» або «магістр» за однією зі спеціальностей, зазначених у пункті 2.5 розділу 2 Положення (якщо диплом виданий на дівоче прізвище додатково надається копія свідоцтва про шлюб) (копія засвідчується особою, яка складає кваліфікаційний іспит);
  • копія платіжного доручення (копію засвідчувати не потрібно);
  • копія свідоцтва про навчання фахівця з питань фондового ринку за базовою програмою (копія засвідчується особою, яка складає кваліфікаційний іспит);
  • копія паспорта (1 та 2 сторінка паспорта у формі книжки або лицьового боку паспорта у формі картки) (копія засвідчується особою, яка складає кваліфікаційний іспит).

ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ СЕРТИФІКАТА:

• Заява на участь у навчанні/кваліфікаційному іспиті;
  • копія свідоцтва про навчання фахівця з питань фондового ринку за скороченою типовою програмою (копія засвідчується особою, яка складає кваліфікаційний іспит);
  • копія платіжного доручення;
  • копія паспорта (1 та 2 сторінка паспорта у формі книжки або лицьового боку паспорта у формі картки) (копія засвідчується особою, яка складає кваліфікаційний іспит);
  • копія трудової книжки у разі працевлаштування за основним місцем роботи (перша сторінка та відомості про роботу за останні три роки) або копія наказу у разі працевлаштування за сумісництвом (копія засвідчується юридичною особою);
  • копія сертифіката, дія якого продовжується (копія засвідчується особою, яка складає кваліфікаційний іспит);
  • копія ліцензії юридичної особи за відповідним видом професійної діяльності на фондовому ринку, виданої НКЦПФР (копія засвідчується юридичною особою).

УВАГА! Вимоги до документів про вищу освіту не застосовуються до осіб, які мають загальний стаж роботи на фондовому ринку за будь-яким видом професійної діяльності не менше дев’яти років, а саме стаж роботи сертифікованого фахівця за будь-яким видом професійної діяльності у професійного учасника фондового ринку, та/або стаж роботи як керівної посадової особи в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку та/або Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, та/або стаж роботи сертифікованого фахівця в саморегулівній організації чи об’єднанні професійних учасників ринку цінних паперів. При цьому додаються копії відповідних сертифікатів та документи, що підтверджують відповідний стаж роботи.

У разі складання кваліфікаційного іспиту КЕРІВНИКОМ юридичної особи  професійного учасника ринку цінних паперів, в т.ч. керівником банку (при наявності досвіду роботи на ринку цінних паперів не менше трьох років):

• Заява на участь у кваліфікаційному іспиті;
  • копія платіжного доручення;
  • копія сертифіката за відповідним видом професійної діяльності на фондовому ринку (копія засвідчується особою, яка складає кваліфікаційний іспит);