Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Департамент дидактики

Департамент дидактики є структурним підрозділом Університету, який здійснює організацію навчального процесу в Університеті у повній відповідності прийнятим в Україні стандартам, загальноєвропейським стандартам та вимогам Болонської декларації.

Департамент очолює начальник, який підпорядковується проректору із забезпечення якості вищої освіти.

Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти

15 травня відбулось засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти (Ідентифікатор конференції в ZOOM 467 792 3343) Учасники – представники майже всіх спеціальностей бакалаврату та магістратури – активно обговорювали особливості та перспективи навчання on-line. У засіданні взяла участь проректор із забезпечення якості вищої освіти, канд.екон.наук, доц. Шкура І.С.

Учасники засідання поділились власним досвідом дистанційного навчання. Оскільки серед членів Студентського об’єднання з якості вищої освіти є ті здобувачі, що зараз перебувають за кордоном в рамках участі у програмі міжнародної академічної мобільності «ERASMUS+» (Шепотько К.), було цікаво і корисно порівняти специфіку дистанційного навчання в іноземних Вишах та в Університеті.

Завдяки оперативній реорганізації освітнього процесу в Університеті імені Альфреда Нобеля, набуття нових знань за кордоном виявилось безпроблемним. Також, магістр Біла O., що паралельно навчається за кількома освітньо-професійними програмами («Право» та «Філологія (переклад)») підкреслила, що on-line формат навчання в Університеті дозволяє одночасно отримувати якісну освіту за кількома спеціальностями.

Здобувачі внесли конкретні пропозиції по удосконаленню on-line навчання, які обов’язково будуть враховані при подальшій організації освітнього процесу в Університеті.

Департамент дидактики висловлює щиру вдячність всім учасникам засідання!


Майстер-клас "Підготовка здобувачів до презентації результатів наукових досліджень"

04.03.2020 відбувся майстер-клас канд. політ. наук, доцента кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії Ключника Р.М. на тему "Підготовка здобувачів до презентації результатів наукових досліджень". Викладач наочно продемонстрував знання техніки та методології моніторингу медіа у процесі підготовки здобувачів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Політологія», до презентації наукових досліджень. Завдяки цікавій подачі матеріалу, активній участі у дискусії та професійній презентації здобувачами власних аналітичних доробок, мету заняття було досягнуто.

Департамент дидактики вдячний канд. політ. наук, доценту Ключнику Р.М. за професіоналізм, а здобувачам гр. ПЛT-18 за активну участь. Далі буде…


Воркшоп для викладачів практичних курсів з англійської мови «Розвиток критичного мислення для медіаграмотності»

03.03.2020 відбувся воркшоп для викладачів практичних курсів з англійської мови «Розвиток критичного мислення для медіаграмотності», який, в рамках підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету, провели М'ясоїд Галина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля та Павленко Людмила Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української та іноземних мов Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президентові України.

За допомогою практичного використання онлайн курсу VERIFIED з медіаграмотності, учасники заходу були ознайомлені з можливістю оцінити сучасні інформаційні потоки та набути навички для розпізнавання дезінформації та пропаганди. Науково-педагогічні працівники Університету взяли активну участь у всіх запропонованих видах робіт, ділилися думками, обговорювали інформацію та в активному режимі випробовували переваги використання онлайн курсу VERIFIED.

Департамент дидактики вдячний ініціаторам заходу, М'ясоїд Галині Іванівні та Павленко Людмилі Володимирівні, за цікаву подачу матеріалу та професіоналізм, а також всім учасникам заходу за активну участь!

Онищенко Маріанна Юріївна

Начальник, старший викладач кафедри англійської філології та перекладу

  • (056) 778-03-81
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тімофєєнко Людмила Петрівна

Заступник начальника Департаменту дидактики

  • (056) 370-36-28
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Камишова Ганна Олександрівна

Фахівець Департаменту дидактики

  • (056) 370-36-28
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коваль Оксана Олександрівна

Фахівець Департаменту дидактики

  • (056) 370-36-28
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57