Департамент міжнародної діяльності

Кирпа Дмитро Вікторович
Керівник центру міжнародної діяльності та академічної мобільності
департаменту міжнародної діяльності

Бондарович Ганна Євгенівна
Керівник центру грантових проєктів
департаменту міжнародної діяльності
+38 (0562) 31-20-30

Місія Департаменту міжнародної діяльності – забезпечення реалізації стратегічних напрямків розвитку Університету імені Альфреда Нобеля щодо процесів інтернаціоналізації освіти, у тому числі, посилення міжнародних компонентів в усіх складових діяльності вищого навчального закладу.

Основна мета діяльності Департаменту міжнародної діяльності – реалізація стратегічних напрямків розвитку університету щодо процесів інтернаціоналізації освіти, у тому числі, посилення міжнародних компонентів в усіх складових діяльності вищого навчального закладу:

• сприяння трансформації національного університету в інтернаціональний;
  • сприяння формуванню іміджу високорейтингового університету за міжнародно визнаними критеріями;
  • забезпечення взаємодії з міжнародними організаціями та установами у рамках реалізації стратегічних напрямів розвитку університету
  • допомога органам студентського самоврядування у створенні системи міжнародної діяльності, посиленні міжнародного спілкування та мобільності.

Положення про Департамент міжнародної діяльності

Положення про Центр міжнародної діяльності та академічної мобільності

Положення про Центр грантових проєктів

Пропозиції від Центру грантових проєктів

Місія Центру грантових проєктів - інтеграція Університету імені Альфреда Нобеля до європейського освітнього простору, сприяння вдосконаленню освітніх технологій, просування якості освіти в університеті на світовий рівень, сприяння інноваційному розвитку університетської науки та її інтеграція з бізнесом задля сталого розвитку університету та людського потенціалу регіону та України.

Основна мета діяльності Центру грантових проєктів – сприяння підвищенню конкурентоспроможності Університету імені Альфреда Нобеля на світовому ринку освітніх послуг; просування якісних освітянських послуг з урахуванням потреб та очікувань світового ринку праці; сприяння інтеграції науковців університету у світовий науково-освітній простір за рахунок інтенсифікації академічної мобільності; забезпечення сталого розвитку університету шляхом використання фінансових інструментів Єврокомісії та інших грантодавців.

В перспективі 2016-2020 роки виділяються основні напрямки діяльності Центру грантових проєктів:

• Розвиток програм кредитної та ступеневої мобільності студентів та академічної мобільності викладачів та адміністративного персоналу університету. Активна участь у програмі Еразмус+ та інших обмінних програмах.
  • Розробка та реалізація проєктів для досягнення мети та виконання стратегічних завдань Університету імені Альфреда Нобеля.
  • Розвиток потенціалу Центру грантових проєктів та промотування діяльності Центру.
  • Розвиток м’якої інфраструктури університету для активного використання можливостей європейських структурних фондів.
  • Створення сталої системи партнерських відносин з провідними вишами світу, посольствами іноземних держав в Україні та донорськими організаціями як національного так і світового рівня.

Співробітники Центру грантових проєктів

БОНДАРОВИЧ Ганна Євгенівна

КИРПА Дмитро Вікторович
+38 (0562) 31-20-30

У Центрі грантових проєктів студенти та викладачі можуть отримати консультацїї за програмами Erasmus+, Polonez, Kirkland, а також інформацію про актуальні конкурси, пропозиції та гранти.

ІЩЕНКО Тамара Володимирівна
Керівник

БОНДАРОВИЧ Ганна Євгенівна
Керівники проєктів та програм

(Українсько-Польське спіробітництво)

+38 (0562) 31-20-30

Головними напрямами міжнародного співробітництва Університету імені Альфреда Нобеля є:

• членство у визнаних світовою спільнотою об'єднаннях;
  • міжнародні проєкти (загальноуніверситетські та групові);
  • програми міжнародної мобільності для викладачів та студентів;
  • наукові (конференції, семінари, публікації, дослідження);
  • академічні (вивчення іноземної мови, навчання в іноземних ВНЗ, післядипломне навчання);
  • соціальні (зв’язки з НУО, волонтерські проєкти, екологія, доброчинність;
  • культурні та спортивні (фестивалі, змагання, конкурси, виступи);
  • професійні (стажування, тренінги, круглі столи);
  • трудові(робота у таборах, фізична праця, читання лекцій у ВНЗ-партнерах (для викладачів)).
  • міжнародні комунікаційні заходи;
  • участь у інформаційних заходах та івентах;
  • включення Університету імені Альфреда Нобеля до міжнародних баз ВНЗ та інших інформаційних джерел;
  • участь у ТБ-програмах;
  • система управління комунікаціями;
  • соціальна корпоративна відповідальність Університету як важлива складова міжнародного іміджу.

Ефективність управління міжнародною діяльністю університету залежить від чіткого визначення цілей, стратегії і тактики розвитку міжнародної діяльності закладу, його активності, досвіду роботи та, найголовніше, чітких комунікацій всередині Університету імені Альфреда Нобеля, між функціональними одиницями, та ззовні.

Міжнародні можливості в Університеті імені Альфреда Нобеля

1 грудня 2023

Стартував проєкт КА2 з розвитку потенціалу у сфері вищої освіти Erasmus+!

28 вересня 2023

International Teaching Days @ IMC Krems

10 серпня 2023

Літні школи академічної мобільності у партнерстві з Університетом імені Адама Міцкевича