Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Міжнародна акредитація

Друк E-mail

ISO (МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗІ СТАНДАРТИЗАЦІЇ)

Починаючи з 2011 року, Університет щорічно проходив зовнішні незалежні аудити стосовно відповідності його системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008, демонструючи щоразу постійне покращення результатів своєї діяльності у галузі освітніх послуг та наукової роботи.

Наприкінці травня – початку червня 2017 року в Університеті успішно пройшов зовнішній ресертифікаційний аудит, проведений за участю експертів міжнародного сертифікаційного органу «ПРИРОСТ» – член DQS-UL Group. На кінцевій нараді експерти одностайно відзначили, що система управління якістю, що функціонує в Університеті впродовж останніх семи років повністю відповідає вимогам нового стандарту ISO 9001:2015. За результатами аудиту Університет отримав строком на три роки (до червня 2020 року) наступні сертифікати відповідності його системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015:

  • від німецького органу сертифікації “DQS Group”;

Після ресертифікації Університет отримав оновлені сертифікати строком на 3 роки – до 4 липня 2023 року. Сертифікати містять офіційний логотип Університету, а також дату – 5 липня 2011 року, з якої в ньому було впроваджено систему управління якістю, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

image
image
image
image
image

У зв’язку з пандемією, викликаною вірусом Covid-19 та введеним Урядом України карантином, третій за рахунком ресертифікаційний аудит в Університеті відбувся в режимі online у два етапи. Перший етап було успішно проведено 22 травня 2020. За його результатами німецький орган сертифікації DQS подовжив термін дії основного сертифіката до 5 січня 2021 року, підтверджується наступним документом

dqsgroupiso2015

  • від міжнародної мережі сертифікації (сертифікат міжнародного зразка IQNet);

iqnetiso2015

  • від Національної агенції з акредитації України.

iso2015ukraine

Загальна інформація

Стандарт ISO 9000

Сертифікація системи менеджменту в «ПРИРОСТ» член – DQS Group

Сертифікація у міжнародній мережі IQNet

Зовнішній сертифікаційний аудит системи менеджменту якості Університету

Подальший розвиток та вдосконалення системи менеджменту якості

Що дає Університету отримання міжнародних та національного сертифікатів відповідності системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015?


МІЖНАРОДНА АКРЕДИТАЦІЯ ZEvA, ГАННОВЕР (НІМЕЧЧИНА)zeva1

У 2016 році Університет імені Альфреда Нобеля успішно пройшов процедуру акредитації Центральним агентством з оцінювання та акредитації ZEvA, Ганновер (Німеччина). Престижну акредитацію, підтверджену міжнародними сертифікатами, отримали 11 бакалаврських та 14 магістерських програм Університету. Таким чином, Університет імені Альфреда Нобеля став першим і єдиним в Україні вищим навчальним закладом, який провів процедуру міжнародної акредитації ZEvA за повним циклом навчання й акредитував усі свої освітні програми за європейськими стандартами та критеріями.

zeva2

Історична довідка

Процедура акредитації

Склад експертної групи

Візит експертної групи

Надання акредитації рішенням Комісії з міжнародних справ ZEvA


МІЖНАРОДНА АКРЕДИТАЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ В EUROPEAN COUNCIL FOR BUSINESS EDUCATION (ECBE, БЕЛЬГІЯ)

ecbelogoМіжнародна акредитація є одним із механізмів забезпечення якості вищої освіти в Європейському просторі вищої освіти.

Проходження такої акредитації є добровільним та самостійним рішенням вищого закладу освіти.

У 2013 році Університет імені Альфреда Нобеля перший в Україні пройшов міжнародну акредитацію в Європейській Раді з бізнес-освіти (ЕСВЕ, Бельгія) та отримав сертифікат про відповідність програми МВА європейським стандартам якості надання освітніх послуг.

Наявність міжнародної акредитації освітньої програми гарантує випускнику визнання його диплома у всьому світі.

Отримання акредитації на міжнародному рівні дозволяє підвищити рівень конкурентоспроможності освітніх послуг та реально підвищити якість навчального процесу шляхом проведення процедур самооцінки та реалізації рекомендацій, наданих незалежною установою з оцінювання якості вищої освіти.

Програма МВА, яка з 2009 року реалізується в Міжнародній Школі Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля, – це перша та єдина в Україні програма МВА, що відповідає стандартам ЕСВЕ.

ecbe certificate

Історична довідка

Процедура акредитації

Склад акредитаційної комісії ЕСВЕ

Надання акредитації рішенням Ради директорів European Council for Business Education

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57