Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

067-626-25-52

Міжнародний проект «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в умовах кризи»

❓Бажаєте підвищити рівень своїх знань в IT та підприємництві, опанувати нові інструменти сучасного високооплачуваного фахівця не виходячи з дому з будь-якої точки світу?

🙌 В рамках міжнародного проекту «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в умовах кризи» (DAAD), Університет імені Альфреда Нобеля разом із Бранденбурзьким університетом прикладних наук (Німеччина) запрошує на БЕЗКОШТОВНЕ навчання з комп’ютерних наук та підприємництва:

✔️лекції, семінари, практичні завдання та кейси;

✔️круті міжнародні спікери-практики;

✔️можливість прокачати професійну англійську та українську;

✔️cертифікат про участь у міжнародному проекті.

Основні курси:

🔹Інтелектуальний аналіз даних (Data Mining)

🔸Моделювання бізнес-процесів (BPMN)

🔹Системний аналіз (System Analysis)

🔸Проривні технології (Disruptive Technologies)

🔹Розумна мобільність (Smart Mobility)

🔸Автоматичний синтаксичний і семантичний аналіз (Automatic Syntactic and Semantic Analysis)

Реєструйтесь за посиланням: https://cutt.ly/ITcourses та встигніть забронювати собі місце!😎

067-626-25-52