Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Проєкт EIW 3 “Entrepreneurship is a woman 3”

В лютому 2020 року Університет імені Альфреда Нобеля став членом міжнародного консорціуму компаній з 10-ти держав, які реалізують проєкт “Підприємництво має жіноче обличчя” в рамках програми “Еразмус для молодих підприємців” за фінансової підтримки Європейської комісії. Університет імені Альфреда Нобеля – єдиний в Україні університет, який є офіційним контактним пунктом програми “Еразмус для молодих підприємців”.

Програма “Еразмус для молодих підприємців” – це програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим та амбітним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців в країнах Євросоюзу, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземним партнером. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації менторської програми нового підприємця в країні підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців. Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» є частиною програми ЄС COSME. Перебування частково субсидується Європейською комісією.

Якщо ваша компанія зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності не більше 3-х років або ви серйозно розглядаєте можливість створення власного бізнесу, володієте мовою однієї з 37 країн-учасниць, ви мотивовані та готові зробити свій внесок в розвиток бізнесу підприємця, зв’яжіться з нами.

Учасники, які вже пройшли стажування за цією програмою, як правило, отримують цілий ряд переваг, серед яких можливість співпрацювати з іншими підприємцями та розвивати транснаціональну ділову співпрацю; створення мережі контактів і міцних зв'язків, які можуть бути корисні для обміну досвідом; отримання рекомендації та започаткування партнерства за кордоном; розвиток ваших мовних навичок.

Для того, щоб взяти участь в програмі, перейдіть по цьому посиланню, оберіть Університет імені Альфреда Нобеля контактним пунктом.

Телефонуйте до нас +380679931136 та пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більше інформації на офіційному вебсайті програми.

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52