Семінар «Організація внутрішньої системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»

До уваги суб’єктів первинного фінансового моніторингу!

НЕБАНКІВСЬКИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ

Фінансових компаній, Страхових компаній, Ломбардів, Платіжних організацій, інших СПФМ!!!

Університет імені Альфреда Нобеля спільно з

Консалтинговою компанією LLC SMART-ADVICE

запрошують взяти участь у семінарі:

ОРГАНІЗАЦІЯ ВНУТРІШНЬОЇ СИСТЕМИ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ (ВІДМИВАННЮ) ДОХОДІВ, ОДЕРЖАНИХ ЗЛОЧИННИМ ШЛЯХОМ, ФІНАНСУВАННЮ ТЕРОРИЗМУ ТА ФІНАНСУВАННЮ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЗБРОЇ МАСОВОГО ЗНИЩЕННЯ

який відбудеться 4-5 лютого 2021р. у м.Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18

Університет імені Альфреда Нобеля

Цільова аудиторія:

• відповідальні працівники за проведення фінансового моніторингу небанківських фінансових установ;
  • керівники та працівники підрозділів фінансового моніторингу;
  • керівники небанківських фінансових установ;
  • працівники залучені до питань здійснення фінансового моніторингу.

ПЛАН СЕМІНАРУ

4 лютого 2020 р. (14:00 до 17:15, кава-брейк 15:30 - 15:45)

1. Визначення нормативно-правової бази для належної організації внутрішньої системи ПВК/ФТ
  2. Заходи що вживаються установою для належної організації внутрішньої системи ПВК/ФТ
  3. Організація процесу надання та розгляду відповідної внутрішньої звітності з питань ПВК/ФТ

5 лютого 2020 р. (14:00 до 17:15, кава-брейк 15:30 -15:45)

1. Вимоги регулятора до внутрішніх нормативно-правових документів фінансової установи.
  2. Ризик-орієнтований підхід.
  3. Належна перевірка клієнта та посилені заходи з належної перевірки клієнта.
  4. Відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері ПВК/ФТ

Інструктор: Плахотіна Наталія Сергіївна - засновник консалтингової компанії ТОВ «СМАРТ-ЕДВАЙС»; викладач Національного центру підготовки банківських працівників України. Має досвід роботи в небанківських фінансових установах та банках понад 15 років у сфері фінансового моніторингу, комплаєнс, методології та бізнес-процесів.

Вартість участі одного учасника складає 4 900 гривень, в т.ч. ПДВ.

По завершенню курсу Ви отримаєте методичні матеріали, зворотній зв'язок від спікера з відповідями на всі хвилюючі питання та сертифікат про підвищення кваліфікації!

Попередня реєстрація за посиланням

Тел.: +38 (095) 423-55-67