Університет імені Альфреда Нобеля оголошує набір до аспірантури для здобуття ступеня доктора філософії (PhD)

Документи приймаються з 03 лютого по 20 лютого 2020 року за адресою: Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, каб. А418, відділ аспірантури та докторантури.

До послуг вступників пропонується низка актуальних спеціальностей:

• 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями),
  • 051 – Економіка,
  • 073 – Менеджмент,
  • 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Термін навчання в аспірантурі Університету імені Альфреда Нобеля становить 4 роки.

Форма навчання – очна (денна, вечірня) та заочна.

Основа фінансування – за кошти фізичних та юридичних осіб.

Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Вступні випробування: співбесіда, спеціальність, іноземна мова. Зарахування до аспірантури: до 04 березня 2020 року.

На навчання для здобуття ступеня доктора філософії до Університету імені Альфреда Нобеля приймаються особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).

З усіх питань просимо звертатися до відділу аспірантури та докторантури університету тел.: +38 056 791-12-65; моб. 067 765 92 73 (Куянова Світлана Іванівна — завідувачка аспірантури та докторантури) або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Розповісти