XXXII Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ
КАФЕДРА ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

ЖЕШУВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ПОЛЬЩА)

СУЧАСНИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ ТА НАУКИ (МАСКАТ, СУЛТАНАТ ОМАН)

ЖУРНАЛ СУЧАСНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (БРАТИСЛАВА, СЛОВАЧЧИНА)

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

ТЕЗИ ДОПОВІДЕЙ

Шановні колеги!

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля, за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників, а також за участі університетів-партнерів, запрошує молодих вчених, аспірантів та студентів взяти участь у XXXII Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях», яка відбудеться 13-14 квітня 2022 р.

Плануються наступні напрями роботи конференції:

• глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;
  • інтеграційні та дезінтеграційні процеси у сучасному світі;
  • транснаціоналізація світової економіки: міжнародний бізнес;
  • політичні фактори економічних трансформацій;
  • соціальні та культурні виміри економічних процесів;
  • форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;
  • інтеграція української освіти до європейського простору;
  • вплив зовнішньоекономічної діяльності на економічні системи усіх рівнів (макро, мезо, мікро);
  • історія світової економіки та економічної думки: значення для розв’язання сучасних проблем;
  • використання здобутків Нобелівських лауреатів у стабілізації макроекономічних процесів.

Формат проведення конференції передбачає пленарну дискусію, у якій візьмуть участь провідні вчені з різних країн світу, а також роботу в дискусійних секціях з використанням інструментів відеозв’язку ZOOM. Код доступу буде повідомлений учасникам через їх електронну пошту.

Доповіді та тези доповідей на конференції будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових робіт в електронному вигляді. Кращі доповіді будуть рекомендовані до опублікування (у якості статей) у фахових періодичних виданнях Університету імені Альфреда Нобеля. До розгляду та друку прийматимуться лише ті матеріали, які будуть оформлені згідно з вимогами оргкомітету.

Для участі у конференції, до 23 березня 2022 р. необхідно подати до організаційного комітету конференції наступні документи в електронному вигляді:

• заяву учасника (форма заяви додається);
  • доповідь або тези доповіді;
  • документ про сплату організаційного внеску у сканованому вигляді (обов’язково вказати назву конференції - участь у XXXII Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»).

Вимоги до оформлення:

доповідей:

• доповіді подаються українською, англійською, польською або російською мовами обсягом до 6 сторінок комп’ютерного тексту. Текстовий редактор Microsoft Word, шрифт - Times New Roman, кегль - 10 (для таблиць і рисунків - 8), інтервал - 1, відступ - 0,75 см. Усі поля - 20 мм.;
  • доповідь повинна включати наступні елементи: інформація про автора (авторів), їх науковий ступінь та вчене звання, місце роботи (навчання); назву доповіді; анотацію мовою доповіді та англійською мовою, ключові слова; вступ; формулювання мети; виклад результатів дослідження; висновки; список використаних джерел;

тез доповідей:

• тези доповідей подаються українською, англійською, польською або російською мовами обсягом до 2 сторінок комп’ютерного тексту. Текстовий редактор Microsoft Word, шрифт - Times New Roman, кегль - 10 (для таблиць і рисунків - 8), інтервал - 1, відступ - 0,75 см. Усі поля - 20 мм.

На сторінці вгорі справа вказуються ініціали та прізвище автора, назва закладу вищої освіти; далі великими літерами друкується назва доповіді (зразок оформлення додається);

У кінці тез вказується прізвище та посада наукового курівника;

Назва файлу повинна співпадати з прізвищем та іменем першого автора і містом його проживання (навчання), наприклад: ПетровА_Київ.doc.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська.

Організаційний комітет залишає за собою право на редагування та відхилення доповідей та тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані із запізненням.

Адреса організаційного комітету: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет ім. Альфреда Нобеля, кафедра глобальної економіки, ауд. 3415.

Контактна особа: Задоя Олександр Анатолійович, т. +38 (056) 373 92 95, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок складає 60 грн. з одного учасника. Він використовується на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою електронного видання збірника тез та організацією проведення засідання. PDF-версія збірника тез буде розміщена на сайті Університету імені Альфреда Нобеля.

Організаційний внесок сплачується до каси університету або на вказані банківські реквізити до 23 березня 2022 р.

Банківські реквізити:

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

IBAN № UA56 305299 00000 26003050336274 в АТ КБ «Приватбанк»

ЄДРПОУ 20201672

ІПН 202016704022

Призначення платежу: участь у XXXII Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях». Вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника.

Зразок оформлення доповіді та тез доповіді:

Ю. Чепіль

Університет імені Альфреда Нобеля, Дніпро

ПРЯМЕ ІНОЗЕМНЕ ІНВЕСТУВАННЯ ЯК РУШІЙНА СИЛА ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ У СВІТОВЕ ФІНАНСОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Як відомо, трансформаційні процеси в Україні за роки її незалежності супроводжувалися глибокою економічною кризою. У зв'язку з цим, ….

Таблиця 1.

Співвідношення заощаджень та інвестицій

Країна

Питома вага у ВВП (середнє значення за 2001-2021 рр.), %

Відхилення

заощаджень

інвестицій