Запрошуємо на курси підготовки до успішного складання ЄФВВ для вступу на спеціальності 051 «Економіка» та 292 «Міжнародні економічні відносини»

Шановні випускники бакалаврських програм!

Ви маєте намір продовжити навчання у магістратурі, але вас лякає складання єдиного фахового вступного випробування? Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля допоможе вам підготуватися до успішного складання ЄФВВ для вступу на спеціальності 051 «Економіка» та 292 «Міжнародні економічні відносини».

Вам пропонується чотири курси з дисциплін, які включені до програми ЄФВВ (Мікроекономіка, Макроекономіка, Економіка підприємства, Система міжнародних економічних відносин), по 16 год. аудиторного спілкування з викладачем кожний з можливістю обрання як в онлайн, так і офлайн режиму. До участі у проєкті залучені:

МІКРОЕКОНОМІКА ▶

ВІДНОСИН ▶

- Аліса Магдіч, кандидат економічних наук, професор

- Олександр Задоя, кандидат економічних наук, доцент

Вартість участі у програмі з однієї дисципліни – 800 грн. Початок навчання – лютий 2022 р.

Увага! Незвичайна оферта! У разі вашого вступу до Університету імені Альфреда Нобеля 50% сплаченої вами суми за участь у цих програмах буде зараховано в оплату за навчання у першому семестрі!

Якщо ви маєте намір взяти участь у проєкті зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/8ZWbT78UTF7ZL9gN6 та заповніть анкету.

Бажаємо вам відповідальних та правильних рішень!