Академічна мобільність у м. Сопот, Польща (Сопотська Вища школа)

Новий 2018 рік розпочався для магістрантів кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування з приємних сюрпризів. Доленосною стала подія, що дає можливість втілити у реальність мрії щодо навчання та отримання освіти у Європі.

Група магістрантів кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування взяла участь у міжнародній програмі подвійних дипломів між Університетом імені Альфреда Нобеля (Україна) та Сопотською Вищою школою (Польща) згідно з договором № ОВ/368/2017/R від 22 листопада 2017 р. у рамках реалізації програм академічних обмінів та міжнародної мобільності.

sh1

sh2

sh3

Відповідно до умов договору студенти приступили до навчання 15 січня 2018 року у м. Сопот, Польща (Сопотська Вища школа). Проєкт фінансується за кошти Єврокомісії. Студенти отримують стипендію на навчання від фонду Європейської співдружності у рамках Програми POWR під назвою «Два дипломи» - міжнародна програма освіти Польща-Україна.

Мрії магістрів збуваються в рідному Університеті імені Альфреда Нобеля!!!

uch