Лебідь Катерина, студентка спеціальності «Менеджмент», про навчання в Академії Леона Козьмінського, Польща

Доброго дня, мене звати Лебідь Катерина і я з України!

Наразі навчаюся на другому семестрі магістратури зі спеціальності маркетинг.

На превеликий жаль одне неочікуване дійство сталося з моєю країною, почалася війна…

Тому мною було прийнято рішення, не дочікуючись візи, поїхати з країни.

Але приймаючий університет зажди йшов назустріч, тому на навчання це майже не вплинуло, окрім звичайно ментального самопочуття.

Це вже мій другий досвід Еразмуc+ в період глобальних викликів для усього світу.

Перший трапився зі мною на обміні у Хорватії під час якого розпочався COVID.

Звичайно, завдяки цьому досвіду відбувається переосмислення багатьох речей у житті. Починаючи з першого обміну я навчилася розв'язувати важливі питання власноруч, відповідати за себе і приймати складні часом рішення.

Наразі я знаходжуся на другому обміні в Польщі у Варшаві, навчаюся в Академії Леона Козьмінського, дійсно чудове місце, де мені вдалося відволіктися за рахунок цікавого навчання актуальних предметів таких як Social Media Marketing чи Critical Thinking.

Університет має все для доброго студентського життя, просторі аудиторії, паркінг, декілька кафе, а також великий обсяг предметів для багатьох спеціальностей. Навчання поєднує іноземних студентів і поляків, що покращує залученість до різних культур, методів навчання, а також покращує навички комунікації.

Наостанок хочу додати, що нічого цього б не сталося без старань університету ім. Альфреда Нобеля, який кожного семестру надає різні можливості для своїх студентів не дивлячись ні на які перешкоди.

Можу сміло сказати, що обміни є найкращими частинами мого життя, це варто дій.

Тому треба йти до мрій і вірити у себе, бо може саме для тебе доля готує щось неймовірне.