Проєкт Модуль Жан Моне 2022-2025

Щолокова Ганна Володимирівна

Учасниця проєкту Erasmus+ Модуль Жан Моне «Стратегії ЄС щодо конкурентоспроможності, зростання та добробуту для викладання на освітніх програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля» № 101085347 — EUSTRAT — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

Координатор курсу «ЄС як модель регіональної інтеграції»

кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного маркетингу

Університет імені Альфреда Нобеля

Україна, 49000, м. Дніпро,

вул. Січеславська Набережна, 18,

ORCID: 0000-0001-9396-9184

Web of Science Researcher ID: C-9839-2016

Викладач та науковець, яка має у своєму доробку понад 50 наукових та навчально-методичних праць (у тому числі англомовних), зокрема у міжнародних виданнях, що індексуються провідними наукометричними базами.

Сфера наукових інтересів є міждисциплінарною: політичні та економічні аспекти європейської інтеграції, міграційні процеси в Європі, національний та регіональний брендинг, міжнародний PR, бізнес-комунікації. Брала участь у міжнародних освітньо-наукових проєктах. Має досвід міжнародної академічної мобільності.

ОСВІТА

2022

закінчила Вищий навчальний заклад «Університет імені Альфреда Нобеля», здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність Маркетинг, освітня програма Маркетинг

2020

закінчила Вищий навчальний заклад «Університет імені Альфреда Нобеля», здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність Філологія, освітньо-професійна програма Переклад (англійська)

кандидат політичних наук (23.00.01 – теорія та історія політичної

науки), Дніпропетровський національний університет імені Олеся

Гончара; тема дисертації: «Політична мова як чинник формування

інтерсуб’єктивного політичного знання»

2006

закінчила Дніпропетровський національний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Політологія» та здобула кваліфікацію магістра

МІСЦЕ РОБОТИ

08.2020 – до сьогодні

доцент кафедри міжнародного маркетингу, Вищий навчальний заклад «Університет імені Альфреда Нобеля»

СТАЖУВАННЯ

07.2022

Тренінг «Україна – кандидат до вступу в ЄС: нові виклики та можливості» (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, навчально-науковий інститут міжнародних відносин, Центр досконалості Жана Моне)

11.2021-06.2022

Участь у проєкті «Модуль Жана Моне «Європейська інтеграція України в умовах індустрії 4.0»

09.-10.
2021

Міжнародне стажування «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща – Україна), тема проєкту: «Міжкультурна ділова комунікація як чинник конкурентоспроможності фахівця на міжнародному ринку праці».

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Shcholokova H. V., Paleshko Y. S., Horozhankina N. A. (2021) Mizhnarodna mihratsiia v konteksti protsesiv yevropeiskoi intehratsii [International Migration in the Context of European Integration Processes].Mizhnarodni vidnosyny, suspilni komunikatsii ta rehionalni studii [International Relations, Social Communication and Regional Studies]. № 3 (11), pp. 39–47. URL: https://relint.vnu.edu.ua/index.php/relint/article/view/232
  2. Shcholokova H. V., Paleshko Y. S., Horozhankina N. A. (2021) Information and Analytical Activity in International Regional and Country Studies. Aktualni problemy mizhnarodnykh vidnosyn [Actual Problems of International Relations]. Vol. 148, pp. 18– URL: http://apir.iir.edu.ua/index.php/apmv/article/view/3791
  3. Shcholokova H. V. (2019) Natsionalnyi brendynh: teoretyko-metodolohichnyi ta prakseolohichnyi vymiry[National Branding: Theoretical and Methodological and Praxeological Dimensions]. Hileia [Hileia]. Vol. 146 (№ 7). Part. 3 Politychni nauky [Political Sciences], pp. 102–105. URL: http://gileya.org/index.php?ng=library&cont=long&id=195
  4. Shcholokova H. V. (2019) Brexit yak chynnyk politychnoho zhyttia Spoluchenoho Korolivstva Velykoi Brytanii ta Pivnichnoi Irlandii: konfliktohennyi potentsial [Brexit as a Factor in the Political Life of the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland: Conflictogenic Potential]. Politychni konflikty ta kryzy: mobilizatsiini chynnyky hromadianskoi aktyvnosti : monohrafiia [Political Conflicts and Crises: Mobilization Factors of Civil Activity: monograph] / H. P. Shchedrova and others; under the editorship of H. P. Shchedrova.Dnipro: Alfred Nobel University, pp. 99–132.
  5. Shcholokova H. V. (2017) Informatsiini kampanii z pytan yevroatlantychnoi intehratsii: dosvid krain-chleniv NATO [Information Campaigns on Euro-Atlantic Integration: the Experience of NATO Member States]. NATO v suchasnii systemi mizhnarodnykh vidnosyn: kolektyvna monohrafiia [NATO in the Modern System of International Relations: a collective monograph] / Under the general editorship of I. V. Ishchenko. Dnipro: “Адверта”, pp. 153–162.
  6. Shcholokova H. V. (2016) Kontsept «Yevropeiska identychnist» u politychnomu dyskursi YeS [The Сoncept of "European Identity" in the Political Discourse of the EU]. Visnyk Dnipropetrovskoho universytetu. Seriia: Filosofiia. Sotsiolohiia. Politolohiia: zbirnyk naukovykh prats [Bulletin of Dnipropetrovsk University.Series: Philosophy. Sociology. Political Science: a collection of scientific papers]. № 5, pp. 93–100. URL:http://www.irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe?I21DBN=LINK&P21DBN=UJRN&Z21ID=&S21REF=10&S21CNR=20&S21STN=1&S21FMT=ASP_meta&C21COM=S&2_S21P03=FILA=&2_S21STR=vdufsp_2016_5_14

ДОСЯГНЕННЯ

Erasmus Programme (Virtual Mobility), Rijeka, Croatia

2021