Модуль Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+ EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях»

JEAN MONNET PROGRAMME

ГРАНТОВА УГОДА ДЛЯ ПРОЄКТУ EuSANU - 101126795 - GAP-101126795 ПІДПИСАНА СЛУЖБАМИ ЄС.

Проєкт кафедри глобальної економіки Модуль Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+ EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» стартує з жовтня 2023 року.

Концептуальний підхід проєкту EuSANU розкривається через синергію пропонованих трьох навчальних модулів європознавчого курсу, міждисциплінарність, створення діалогу між академічним світом і суспільством та виконання цілей стратегічного розвитку Університету.

Проєкт EuSANU представляє собою:

1. Європознавчий курс «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях», який включає три міждисциплінарні навчальні модулі:

1. Парадигма нової системи європейської безпеки: Європейська безпека і Україна;
  2. Відносини між Європейським Союзом та США: розуміння майбутнього бачення в світлі нової системи європейської безпеки;
  3. Подолання продовольчої та енергетичної криз: торгівля та логістика.

2. Створення полюсу європейських знань в Університетів щодо питань міжнародного регіонознавства

3. Наукові дослідження в сфері колективної безпеки та глобалізаційних явищ в XXI столітті

4. Створення віртуального контенту циклу вебінарів для підвищення кваліфікації

5. Висвітлення результатів проєкту EuSANU, охоплення широкої громадськості та поширення знань про глобалізаційні/деглобалізаційні процеси на початку XXI століття в ЄС та світі у найширших колах суспільства (за межами наукової спільноти та спеціалізованої аудиторії), створення умов реалізації інклюзії.

Для кого: проєкт пропонується студентам, які навчаються на бакалаврському рівні освіти, перш за все спеціальностей Міжнародні економічні відносини, Маркетинг, Менеджмент, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 3-го та 4-го року навчання, а також проєкт буде корисним для наукової спільноти та громадськості й інших зацікавлених сторін.

Після успішного завершення проєкту всі студенти/учасники отримають сертифікати учасника проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» про вивчення і складання відповідного навчального курсу/циклу вебінарів з підвищення кваліфікації з зазначенням кількості кредитів.

Команда проєкту

Світлана Федулова

Завідувач кафедри глобальної економіки
д-р екон. наук, проф., академік АЕНУ, магістр права,