Відбувся воркшоп «Статус кандидата на вступ до ЄС: кейс України»

Кафедра міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля, долучаючись до участі у «Днях Еразмус+ 2023», 10 жовтня 2023 р. провела воркшоп «Статус кандидата на вступ до ЄС: кейс України» для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України. Спікером виступила доцент кафедри, кандидат політичних наук Ганна Щолокова.

Також цей воркшоп – один із цілої низки заходів, що проводить кафедра в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне», який співфінансується Європейським Союзом.

Під час воркшопу були обговорені такі важливі питання, як статус країни-кандидата на вступ до ЄС, який Україна отримала у червні 2022 р., подальший рух нашої держави на шляху набуття членства в Європейському Союзі та інші. Тематика воркшопу викликала значний інтерес – його учасники взяли активну участь у дискусії.