Наукова діяльність за проєктом «Модуль Жан Моне»

Успішна діяльність в рамках міжнародного проєкту Модуль Жан Моне кафедри міжнародного маркетингу «Стратегії Європейського Союзу щодо зростання, конкурентоспроможності і добробуту – викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля» потребує сучасних наукових досліджень. Учасники проєкту виконують наукові дослідження, присвячені актуальним проблемам європейської інтеграції України, впровадження досвіду ЄС зі стратегічного планування та цифрової трансформації економіки та суспільства в Україні.

Найбільш важливими науковими результатами реалізації проєкту на поточний час можна вважати: публікацію розділів у 4 англомовних колективних монографіях, виданих в країнах ЄС - Болгарії, Словаччині, Чехії, а також в Україні, двох статей у наукових фахових виданнях, одна з яких у співавторстві з студенткою, а також участь у низці міжнародних науково-практичних конференцій з публікацією тез. Наукові розвідки присвячені актуальним питанням цифрової трансформації суспільства, проблемам цифровізації економіки, Стратегії Єдиного цифрового ринку ЄС та інтеграції українського бізнесу до ЄС, розвитку електронної комерції в Україні та за кордоном.

Список наукових публікацій (1 рік проєкту)

1. Mostova A., Taranenko I., Shcholokova H. Ukrainian electronic commerce: current trends and development prospects in the conditions of Ukraine’s integration into the EU digital single market. The EU Cohesion policy and healthy national development: Management and promotion in Ukraine: monograph / Edited by N. Letunovska, L. Saher, A. Rosokhata. Sumy: Sumy State University, 2023. P. 624-643.
  2. Mostova A. International food e-trade experience and prospects for U Global and national development trends digital economy. Praha: OKTAN PRINT, 2023. P. 130-139.
  3. Mostova A. Challenges for Ukrainian Internet business on the way to the EU digital single market. Prospects for sustainable development and ensuring the security of economic systems in the new geostrategic realities. Scientific monograph. Košice: Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach, 2023. P. 129-140.
  4. Mostova A. Trends and drivers of Internet business development in the context of Ukraine’s integration into the EU. Management of socio-economic transformations of business processes: current realities, global challenges, forecast scenarios and development prospects. Scientific monograph. Sofia: Professor Marin Drinov Publishing House of Bulgarian Academy of Sciences, 2023. P. 167-176.
  5. Мостова А.Д., Шайхутдінова Е.Р. Перспективи розвитку українських Інтернет-магазинів на європейському ринку. Східна Європа: економіка, бізнес та управління. Вип. № 3 (40). С. 53-60.
  6. Мостова А.Д., Тараненко І.В., Щолокова Г.В. Цифрова трансформація бізнесу і суспільства: роль цифрових навичок. Східна Європа: економіка, бізнес та управління. Випуск 4 (41). C. 51-57.