25-й набір кафедри здійснено!

Кафедра міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля у 2022 р. здійснила 25-й набір на бакалаврську програму «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Під час онлайн-посвяти у студенти ректор Університету, д.е.н., професор Сергій Холод звернувся зі словами привітання й сподівання на успіхи першокурсників та їх подальшу щасливу долю в мирній Україні.

На зустрічі з викладачами кафедри здобувачам вищої освіти 1 курсу «вручили» символічну залікову книжку, чим розпочали відлік їх студентського життя.

Вітали першокурсників Вікторія Орлова, завідувач кафедри; Валентина Павлова, засновник кафедри; Оксана Кузьменко, куратор 1 курсу. Прозвучали найщиріші побажання плідного навчання та отримання освіти відповідного рівня.

Але в такий урочистий день відбулися не тільки святкові заходи, а й були розглянуті під час кураторського часу робочі моменти, пов’язані з особливостями дистанційного навчання.

Удачі вам, першокурсники! Перемоги та миру!