Американський бухоблік – в Україні!

До студентів кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики завітала Ольга Чепець, керівник дніпровського офісу компанії «ПРО Текнолоджі», партнера американської бухгалтерської компанії BooksTime, Inc.

«ПРО Текнолоджі» - аутсорсингова фірма, веде бухгалтерський і управлінський облік американських підприємств різних галузей в сучасних бухгалтерських програмах і системах. У компанії передбачено навчання роботі в бухгалтерських системах, особливостям обліку, фінансової лексики й ділової комунікації англійської мови. Кожен бухгалтер, навіть початківець, має можливість побачити й зрозуміти повну картину обліку – з моменту відображення банківських операцій до формування підсумкових звітів. Від кандидатів очікують креативності та технічної допитливості, а також, звісно, знання англійської мови й бухгалтерського обліку.

Пані Ольга розповіла про можливості сучасного закордонного облікового та управлінського програмного забезпечення – Xero, Expensify, QuickBooks, Gusto, Shopify, Bill.com, Founderspledge, Mindbodybusiness, Hubdoc, про історію компанії, особливості роботи та кар’єрні можливості, особливо відзначила випускників кафедри, які вже в них працюють.

Учасники зустрічі дуже зацікавилися відмінностями організації та ведення бухгалтерського обліку в Україні та США, особливостями методології, практики, застосування принципів бухобліку, обов’язками різних фахівців – bookkeeper та accountant. Але усі погодилися з тим, що сутність головних термінів, елементи методу, побудова форм звітності, об’єкти обліку – інтернаціональні та зрозумілі будь-якою мовою!

Щиро дякуємо пані Ользі Чепець за неймовірно захопливу розповідь про те, що бухоблік – не лише нудні цифри, а цікава, творча, вигідна і перспективна справа!