АТ «УКРСИББАНК» в гостях у клубі «Financial and accounting life»

01 жовтня 2021 року в рамках вивчення дисципліни «Нобелівські студії: Цифрові фінанси» відбулося засідання клубу «Financial and accounting life», де студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування» зустрілися у Zoom з представниками АТ «УКРСИББАНК» Крулько Євгенією Леонідівною, фахівцем групи по роботі з персоналом в Дніпропетровському регіоні, та Острянським Денисом, бізнес-тренером Департаменту продажів споживчого кредитування.

Денис познайомив студентів з діяльністю АТ «УКРСИББАНК». Протягом розповіді студентів зацікавило, як відбувається спілкування з клієнтами, як побудований робочий день, з якими проблемами стикається банк протягом пандемії.

Далі була активна бесіда стосовно того, як Денису вдалося так швидко піднятися кар’єрними сходами. Денис звернув увагу студентів на те, що для того, щоб отримати підвищення, завжди потрібно вміти презентувати себе, свої здібності та досягнення.

Також Денис представив дуже креативну презентацію під назвою «День народження гривні – українській національній валюті 25 років» та познайомив студентів з корпоративним пухнастим, зеленим, добрим чоловічком - Кредіто.

Студенти жваво обговорювали матеріал та цікавилися багатьма питаннями: Як створювався логотип АТ «УКРСИББАНК»? Які переваги АТ «УКРСИББАНК» у порівнянні з іншими банками? Чи потрібно для отримання посади в АТ «УКРСИББАНК» знати англійську мову, чи потрібні ці знання для роботи? Які розпізнати махінатора, що звертається за кредитами? Як банк мотивує робітників до ефективної роботи? Як проходить процес навчання персоналу?

Дуже дякуємо Крулько Євгенії та Острянському Денису за цікаву інформацію та можливість студентам поспілкуватися з практиками та розширити свої softskills.