Бізнес-симуляція для здобувачів кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва від викладачів Познанської політехніки

Попри складності й карантин в рамках Меморандуму від 04.04.2017 р. триває співпраця з Польським університетом-партнером.
03 червня 2020 року в рамках проведення спільних навчальних заходів за ініціативою Познанської Політехніки (Польща), європейський науковець та практик, к.е.н, доцент Ірена Павлишин провела бізнес-симуляцію на освітній платформі "Revas". В бізнес-симуляції взяли участь здобувачі 1,2,4 курсів, які навчаються за освітньої програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Здобувачі в умовах здорової конкуренції мали можливість спланувати та побудувати бізнес з нуля та відпрацювали практичні навички в умовах максимально наближених до реальності. Переможців не було, все учасники бізнес симуляції отримали величезний досвід!

Дуже дякуємо колезі, пані Ірені!