Борис Холод отримав відзнаку за розвиток духовності від Дніпропетровської обласної ради

Робочі дні у новому році в Університеті імені Альфреда Нобеля розпочинаються з приємних подій!

На першому засіданні ректорату Борису Холоду, засновнику та Президенту Університету імені Альфреда Нобеля, Святослав Олійник, Голова Дніпропетровської обласної ради, особисто вручив відзнаку за розвиток духовності. Цією відзнакою Дніпропетровська обласна рада підкреслила значний внесок Бориса Холода у розвиток гуманітарної сфери та освіти регіону та країни!

«Це все наше! Це спільна робота всього колективу Університету імені Альфреда Нобеля», – зазначив Борис Холод, звертаючись до присутніх.

До речі, одразу ж Президент Університету імені Альфреда Нобеля та Голова Дніпропетровської обласної ради перейшли до обговорення освітніх проєктів та підтримки обдарованої молоді з області та можливих грантів для випускників шкіл з Дніпропетровської області.

Розповісти