Червневі офлайн зустрічі з потенційними абітурієнтами

Представники кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля провели цикл офлайн зустрічей з потенційними абітурієнтами.

Після короткого екскурсу в історію розвитку спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з гостями кафедри було розглянуто особливості навчального плану освітньої програми, специфіку конкурсних пропозицій, аспекти вітчизняного бізнесу, можливості працевлаштування після закінчення ЗВО, а також протягом навчання.

Детально ознайомилися з умовами вступу на освітню програму «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» після школи, коледжу.

Викликала зацікавленість та частина зустрічі, що була присвячена випускникам кафедри та нинішнім студентам! Є на кого рівнятися і до чого прагнути…

В умовах воєнного стану отримання вищої освіти є дуже важливим кроком до нашої перемоги та відбудови України!

Тож, знайомство з закладами вищої освіти й окремими освітніми програмами створює підґрунтя для формування професійного вибору і визначення подальшого життєвого шляху!

До наступних зустрічей!