Дебати серед четвертокурсників

Другими 15 листопада на дебати вийшли дві команди студентів 4 курсу спеціальностей: «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Тема дебатів була незвична «Точка беззбитковості: що, де, коли?».

Заняття розпочалося з дискусії. Учасники обговорили призначення і застосування точки беззбитковості в управлінні компанією, а також подебатували над побудовою графіку на прикладі базового випадку, бо думки розділилися. За допомогою менторів викладачів дилема була вирішена.

Кожній команді було надано три кейси для розгляду, де вони враховували різні сценарії розвитку подій. Наприклад, вони досліджували вплив змін ціни та обсягу продажу на фінансові результати компанії, а також аналізували ситуацію, де змінні витрати зросли, але потрібно було зберегти коефіцієнт маржинального доходу.

Результатом цих дебатів стало розуміння, що результатом діяльності компанії можна управляти шляхом прорахунків різних сценаріїв подій. І чим більше сценаріїв створено, опрацьовано і прораховано, тим кращий варіант діяльності можна обрати. Перемогла дружба!!!