День кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва

Традиційно щомісячно кафедра міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля зустрічається з потенційними абітурієнтами.

Завідувач кафедри Орлова В.М., к.т.н, доцент на жовтневому Дні кафедри ознайомила присутніх зі специфічними особливостями освітніх програм кафедри. Було представлено рівні підготовки фахівців за спеціальністю «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність», акредитацію програм, перелік професій, за якими працюють випускники.

Значна частина зустрічі була присвячена проєкту умов вступу до університету та, зокрема, на спеціальність у 2022 р.

Протягом бесіди уточнено нюанси навчального плану та його відмінності у порівнянні з іншими освітніми програмами зазначеної спеціальності; можливості здобувачів вищої освіти; надано інформацію про професорсько-викладацький склад кафедри, матеріально-технічну базу; успіхи випускників кафедри.

Такі зустрічі мають суттєву профорієнтаційну віддачу і сприяють вибору випускниками закладів загальної середньої освіти майбутньої професії!