Другий тиждень менеджменту. Майстер-клас від Андрія Здесенка

Вдалим початком Другого тижня менеджменту в Університеті імені Альфреда Нобеля став майстер-клас від Андрія Здесенка, українського підприємця і мецената, засновника та президента корпорації «Біосфера», власника компанії Charisma Fashion Group та співзасновника мережі ресторанів Vapiano (2012-2020).

Півтори години відповідей на питання аудиторії – від бізнесу до особистого життя.

Інсайди з зустрічі:

• Лідер має демонструвати власним прикладом поведінку в компанії
  • Делегування – питання довіри
  • Конкуренція – війна сучасних чоловіків
  • Головна причина того, що люди не досягають успіху – лінь
  • Життя – мистецтво залучення
  • Поради 18 річним – вчити кілька іноземних мов (улюблена іноземна мова Андрія Здесенка – італійська), бути інтересним для інших, навчатися
  • Три слова, якими наш гість може схарактеризувати себе – енергія, харизма, цілеспрямованість
  • Різниця між успішною та неуспішною людиною – успішна людина весь час навчається.

Дякуємо Андрію Здесенку за відверту, змістовну, мотиваційну зустріч!