Едем Хаурмаджи про виробництво якісної продукції в Україні

Третій тиждень менеджменту в Університеті імені Альфреда Нобеля триває!

Наш спікер Едем Хаурмаджи, директор з продажів AXOR INDUSTRY, тема майстер-класу «Стратегія розвитку виробничої компанії». Завод AXOR - сучасний завод з виробництва віконно-дверної фурнітури, розташований у місті Дніпро (Україна), виробничий комплекс повного циклу № 1 в Україні й один з найбільших заводів на території Східної Європи в даній галузі.

Ми відвідали завод AXOR, завдяки online, побували скрізь.

Що побачили? Бездоганна організація виробництва. Виробництво з турботою про якість продукції та безпечність для довкілля.

Після online екскурсії відповіді на питання.

Основні меседжі з зустрічі.

• Місія Едема Хаурмаджи – довести, що український продукт може бути кращим за європейський.
  • Важливо бути професіоналом у своїй справі.
  • Головне у сфері продажів – навчитися розуміти людей.
  • Вища освіта – відкриває більше можливостей, а не дає автоматичних гарантій хорошої роботи.
  • Ставайте розумнішими та ефективнішими.
  • Потрібно делегувати повноваження.
  • Залишайте робочі проблеми на роботі, не несіть їх за собою.
  • Успіх криється в деталях.
  • Порада молодим на майбутнє – зрозуміти, що подобається, в якій сфері хочете розвиватися.

Дякуємо Едему Хаурмаджи за цікаву екскурсію та змістовну зустріч! Сподіваємось на подальшу співпрацю!