«Фінансовий марафон: Focus on the Future» продовжується в офлайн та онлайн форматі!

19 травня студенти спеціальностей «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» Університету імені Альфреда Нобеля відвідали Головне управління ДПС у Дніпропетровській області. Зустріч на тему «Комунікації з молоддю: майбутнім платникам про податки й збори та роботу у податковій службі» відбувалася в актовій залі та у Zoom, щоб усі охочі могли долучитися та поставити питання фахівцям.

Зустріч відкрила Ганна Володимирівна Чуб, начальник Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, яка розповіла про важливість податків, про організацію роботи податкової служби, про свій особистий кар’єрний шлях, досвід та вибір професії.

Наймолодший зі спікерів – начальник юридичного відділу ГУ ДПС Богдан Володимирович Нагорний – розповів, як він з фінансів, банкінгу та права обрав саме юридичний напрямок, як він проходив конкурс на посаду у податковій, як важко йому було починати працювати після закінчення навчання, скільки несподіваних завдань перед ним постало і як поступово відкривалися для нього переваги цієї роботи.

Начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС Євгенія Сергіївна Самсоненко поділилася з нами особливостями оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців, прокоментувала порядок декларування громадянами доходів та відповіла на дуже важливе зараз питання щодо розслідувань податкових органів та заходів до виявлених роботодавців, які порушують трудове законодавство, використовуючи працю робітників без належного оформлення.

Начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС Алла Володимирівна Свірська детально розповіла про те, як відбувається цифровізація органів ДПС, які електронні сервіси вже впроваджено: «InfoTAX», де через месенджери Telegram та Viber платники податків мають можливість отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, про результати обробки документів, про строки подання звітності та сплати податків; Електронний кабінет; Інформація з реєстрів; Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс; Сервіс "Пульс" ДПС; Електронна звітність; Декларування громадян та інші.

Заступник начальника управління – начальник відділу розвитку персоналу управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу ГУ ДПС Вікторія Миколаївна Яковлєва детально висвітлила вимоги до фахівців, що мають бажання влаштуватися на роботу до податкової служби, розповіла про те, як подати заявку на конкурс і які тести доведеться пройти, розкрила специфіку роботи податківців та правила етичної поведінки в органах ДПС.

Модератором зустрічі була начальник управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС Манушак Валеріївна Осипова.

Висловлюємо щиру подяку начальнику Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганні Чуб та її колегам за чудову організацію, гостинність та насичене спілкування! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Інвестуй свій час з користю!