«Фінансовий марафон: Focus on the Future» в Університеті імені Альфреда Нобеля стартував!

27 квітня кафедра інноваційного менеджменту та фінансової аналітики розпочала «Фінансовий марафон: Focus on the Future».

Наш перший гість – Теребій Анатолій Анатолійович, фінансовий директор ТОВ «М'ясна фабрика «Фаворит плюс» розкрив секрети ефективного бюджетування та ведення управлінського обліку у мінілекції «Ліва та права півкуля бюджету». Ми дізналися про види бюджетів на підприємстві, періодичність їх складання, функції бюджетування. Дуже приємно, коли успішна людина надихає і студентів, і викладачів, кажучи, що бухгалтерські проводки, «літачки», рівність між активом і пасивом – це справжній кайф, це цікаво й радісно. Так, фінансовий менеджмент дає більше простору для творчості, але він неможливий без досконалого знання бухгалтерського обліку, з якого Анатолій Анатолійович і починав своє навчання і кар’єру.

Анатолій Теребій не тільки досвідчений фінансовий директор і бізнес-тренер, а й психолог, НЛП-практик, автор тренінгів "Невербальне чтиво" та "Розкуси його". Він впевнений, що для успішної кар‘єри необхідні цілеспрямованість, усвідомлення своїх бажань, розуміння, чим ти можеш бути корисним людям, постійне навчання та набуття досвіду.

Досить несподівані та цікаві питання ставили студенти – щодо злетів та падінь, мотивації, стратегічного й тактичного мислення фінансистів, мрій, захоплень, спорту, відпусток.

Учасники висловили бажання відвідати ТОВ «М'ясна фабрика «Фаворит плюс» з екскурсією, щоб на власні очі побачити роботу всіх центрів відповідальності – і фінансових, і виробничих. «М'ясна фабрика «Фаворит плюс» вже понад 10 років працює на території Слобожанської ОТГ і є найбільшим платником податків у громаді, маючи передові технології, найкраще обладнання й досвідчений і талановитий колектив. Бажаємо підприємству подальшого розвитку та збільшення прибутків!

Дякуємо Анатолію Анатолійовичу за дуже цікаве й насичене спілкування, корисні поради, несподівані ідеї щодо поєднання фінансів та психології й – головне – одну з найважливіших заповідей фінансистів: підприємство може навіть мати збитки, але грошовий потік має бути позитивним!