Грант Erasmus+ Модуль Жан Моне – що пропонує кафедра міжнародного маркетингу?

Отримання гранту Erasmus+ для реалізації проєкту «Модуль Жан Моне» є визначною подією для Університету імені Альфреда Нобеля і кафедри міжнародного маркетингу. Модуль «Стратегії Європейського Союзу, спрямовані на зростання, конкурентоспроможність і добробут» має міждисциплінарний характер, і поєднує проблематику Європейських студій, міжнародних економічних відносин, маркетингу, менеджменту, цифрового суспільства. Тривалість проєкту – три роки.

Завдання проєкту:

1) сприяння вдосконаленню викладання та досліджень у галузі вивчення можливостей імплементації досвіду Європейського Союзу в галузі стратегічного планування і діджиталізації економіки і суспільства в практичну діяльність в Україні;

2) надання студентам та молодим професіоналам знань про Європейський Союз, для удосконалення навчальної та професійної підготовки, та покращення їхніх громадянських навичок;

3) сприяння інноваційному розвитку у викладанні та наукових дослідженнях (розвитку мультидисциплінарних досліджень, онлайн навчання, мережевої співпраці з іншими ЗВО та установами);

4) заохочення участі студентів і молодих вчених у дослідженні проблем, пов'язаних з ЄС у контексті євроінтеграції України.

До модуля включено три блоки, поєднані логічно і змістовно:

1. ЄС як модель регіональної інтеграції (доц., к.п.н., Г.В. Щолокова).
  2. Стратегічні ініціативи ЄС (проф., д.е.н. І.В. Тараненко).
  3. Стратегія цифрового (діджитал) ринку ЄС (доц., д.е.н. А.Д. Мостова).

Цільова аудиторія: студенти 4 курсу бакалаврату, перш за все спеціальностей Маркетинг, Міжнародні економічні відносини, Менеджмент. Планується протягом наступних років залучити також студентів інших спеціальностей. Вибір широкої цільової аудиторії обумовлений актуальністю проблеми в умовах розгортання процесів євроінтеграції України, доцільністю впровадження досвіду ЄС зі стратегічного планування та діджиталізації економіки у вітчизняну практику.

В рамках проєкту передбачено розгортання співпраці з закордонними університетами-партнерами Університету імені Альфреда Нобеля, ЗВО України і закордонних країн – учасниками проєктів «Жан Моне».