І знову перемога!

Традиційно, щороку, наші студенти під час навчання розробляють макети соціальної реклами. Адже кому як не їм будувати соціально відповідальне суспільство.

І цього року наші талановиті студенти – серед переможців конкурсу Студентської соціальної реклами, який відбувся під час ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених "MAJESTY OF MARKETING".

Колоколова Настя, студентка освітньої програми "Маркетинг" (2 рік навчання) посіла 2 місце з соціальною рекламою "Збережи життя - пройди до укриття".

Шаня Софія, здобувачка англомовної освітньої програми "Marketing" (3 рік навчання), зайняла почесне третє місце з проєктом "Це повідомлення може коштувати вам життя".

Ми пишаємося нашими переможцями та віримо, що їхній талант і наполегливість принесуть їм ще багато перемог у майбутньому. Бажаємо їм подальших успіхів і нових звершень!