Idea bank в гостях у клубі «Financial and Accounting Life»

22 вересня 2023 року відбулося засідання клубу «Financial and Accounting Life», де студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування» зустрілися у Zoom з представниками Idea bank Павловською Анастасією Анатоліївною, директором південно-східного регіону, та Катериною Татарук, фахівець відділу забезпечення персоналом департаменту по роботі з персоналом.

Катерина ознайомила студентів з діяльністю Idea bank, його історією, продуктами банку. Протягом розповіді студентів зацікавило, які цифрові продукти надає банк, як побудований робочий день, чи є можливість пройти практику в банку, які кредити банк пропонує бізнесу.

Студенти жваво обговорювали матеріал та цікавилися багатьма питаннями: Які інновації використовую банк? Як отримати посаду в банку? Які програмні комплекси використовує банк? Які електронні картки випускає банк? Що очікують у банку від кандидата?

Дуже дякуємо Анастасії Павловській та Катерині Татарук за цікаву інформацію та можливість студентам поспілкуватися з практиками та розширити свої soft skills.