Інеса Чебанова та Олександра Кошарна серед переможців VIII Харківського студентського фестивалю реклами

Соціальна реклама здобувачок 3 року навчання англомовної програми "Маркетинг" привернула увагу та не залишила байдужими журі VIII Харківського студентського фестивалю реклами, який щороку проводить кафедра маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії Український державний університет залізничного транспорту (м.Харків).

З понад сотні робіт учасників з Києва, Харкова, Дніпра, Чернівців, Львова, Сум, Чернігова, студенти Університету імені Альфреда Нобеля здобули призові місця.

Інеса Чебанова підготувала креативний відеоролик про ситуацію, коли все набридло і нічого не хочеться робити, та посіла 2 місце у номінації "Відеореклама".

Олександра Кошарна створила соціальну рекламу про відповідальне ставлення до домашніх тварин та посіла 3 місце у номінації "Друкована реклама".

Здобувачі Університету імені Альфреда Нобеля щороку беруть участь, створюють та надсилають соціальну та комерційну рекламу на Харківський студентський фестиваль реклами, і завжди перемагають. Участь у подібних заходах - нагода працювати над рекламними ідеями, вдосконалюватися, знайомитися з представниками рекламного бізнесу України.

Переможні роботи здобувачі створюють під час вивчення спеціалізованого курсу "Реклама та рекламна діяльність" на кафедрі міжнародного маркетингу в Університеті імені Альфреда Нобеля.