Інформаційний семінар кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

25 лютого 2020 р. кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності провела інформаційний семінар для випускників економічних спеціальностей коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара.

Під час семінару учасники ознайомилися з особливостями розвитку підприємства в Україні, з вимогами, які висуває сучасний ринок. Крім того, випускників цікавили питання специфіки вступної кампанії 2020 року. Тому, окрім інформаційних матеріалів, учасники отримали консультацію щодо особливостей навчання за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та перспектив працевлаштування.

Бесіда була цікавою, учасники ставили багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Наприкінці зустрічі для охочих вступити вчитися за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» було проведено пробне вступне випробування.

Розповісти