Інформаційні семінари з основ споживчих знань продовжуються

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля стали учасниками постійних інформаційних семінарів з підвищення рівня правової освіти.

Темою чергового семінару стали потенційні небезпеки торгівлі в Інтернеті та як їх оминути.

Разом з головою громадського об’єднання «Служба захисту прав споживачів України» Грищенком Геннадієм Федоровичем студенти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності розглянули проблеми, що стосуються електронної комерції, а саме:

– основні проблеми інтернет – магазинів;
– відсутність інформації для споживача в системі онлайн торгівлі;
– недотримання законодавчо визначених умов гарантій на товари;
– мінімізація податків інтернет-магазинами – «невловимі» ФОПи.

На сьогодні електронна торгівля є одним з найбільш динамічно зростаючих форматів торгівлі.

Суттєва частка великих торгових мереж займаються інтернет торгівлею, що стає привабливим для потенційних працівників, зокрема, студентів. Крім того, молодь у якості споживача найчастіше користується інтернет послугами.

Тож, знати основи організації електронної торгівлі та правила користування її послугами є безперечно корисним, як для підвищення особистої правової освіти, так і для майбутньої діяльності у сфері онлайн торгівлі.

Знаходячись по різні боки процесу купівлі-продажу, майбутні фахівці-підприємці знайомляться з особливостями зазначеного процесу та обирають свої правила поведінки в конкретній практичній ситуації.

Розповісти