Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансів, обліку та банківської діяльності»

22 березня 2021 року кафедрою інноваційного менеджменту та фінансової аналітики була проведена IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансів, обліку та банківської діяльності» (реєстраційний номер УкрІНТЕІ 875 від 22.12.2020 р.)

У роботі конференції взяли участь представники 25 провідних вищих навчальних закладів, установ та підприємств України, Оману, Польщі, Башкирії, Білорусі, Узбекистану: всього 82 учасники, у тому числі 14 докторів наук, професорів.

Конференція була присвячена розв'язанню актуальних проблем та перспектив сучасного розвитку фінансів, обліку та банківської діяльності, а саме:

  • банківського бізнесу в умовах стрімкого розвитку фінансових технологій;
  • концептуальним засадам фінансової звітності як основи формування МСФЗ;
  • інституціональним основам управління різних секторів економіки;
  • обліково-економічним завданням комп’ютерного програмного забезпечення економічного планування та бухгалтерського обліку;
  • підходам до удосконалення корпоративного управління банківських установ;
  • особливостям оподаткування та проведення податкових перевірок у сучасних умовах господарювання України;
  • сучасним аспектам ризик-менеджменту в банківській системі України;
  • удосконаленню управління грошовими потоками підприємств;
  • аналізу сучасного стану України за міжнародним рейтингуванням;
  • шляхам поліпшення планування та прогнозування на підприємстві.

Пленарне засідання відкрила Болгар Тетяна Миколаївна, доктор економічних наук, професор, академік АЕН України. Жваву наукову дискусію викликала доповідь Болгар Т. М. на тему «Пошук шляхів мінімізації проблемної заборгованості, або колекторський бізнес в Україні – що це?». Зацікавили учасників конференції доповіді Вареник В. В., к.е.н., доцент «Цифрові тренди в Україні: інтернет речей та управління голосом» та Пестовської З. С., к.е.н., доцент «Діджиталізація аудиту: сьогодення та майбутнє».

Учасники продемонстрували результати наукових досліджень у своїх доповідях, що супроводжувалися презентацією.

За підсумками проведення конференції 16 доповідей здобувачів визнано найкращими і такими, що за темою є вельми актуальними та цікавими. Закрила засідання Болгар Т. М., яка відзначила, що проведення науково-практичних конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки здобувачів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки це суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця.

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52