IX Міжнародна науково-практична конференція «Молодь України в контексті міжкультурної комунікації»

27 квітня 2023 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулась IX Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Молодь України в контексті міжкультурної комунікації».

Захід видався надзвичайно цікавим та зібрав понад 130 учасників які представили свої наукові доробки українською, англійською, німецькою, італійською, французькою та, навіть, китайською мовою!

До обговорення були винесені наступні питання:

• сучасні проблеми мовознавства
  • проблеми сучасних досліджень зарубіжної літератури
  • соціокультурні аспекти вивчення сучасних іноземних мов
  • проблеми навчання іноземних мов: педагогіка
  • суспільно-політичні проблеми сьогодення
  • психологія

Відкриті дискусії та наукові доповіді зробили цю конференцію успішною та плідною для студентів та молодих вчених. Ми вдячні всім учасникам і сподіваємося на подальшу співпрацю та обмін науковим досвідом у майбутньому.