Клуб Маркетолог: в гостях Владислав Богуцький

23 квітня 2021 року Владислав Богуцький провів майстер-клас для здобувачів освітньої програми "Маркетинг".

Владислав розповів про стратегії SMM, особливості роботи, портрет цільової аудиторії, контент, tone of voice, KPI та інструменти для роботи.

Дуже цікава та надзвичайно корисна інформація від практика цифрового маркетингу в межах роботи Клубу Маркетолог та Spring Marketing Challenge Days, який у квітні проводить кафедра міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля.

Владислав вже багато років займається таргетованою рекламою, тому точно знає, як змусити соціальні мережі продавати. Він з радістю поділився своїми знаннями з присутніми, та проконсультував деяких студентів, як краще робити.

В Університеті імені Альфреда Нобеля студенти ніколи не сумують на заняттях, адже практики заходять в аудиторії обов'язково!