Команда проєкту «Модуль Жан Моне» кафедри міжнародного маркетингу. Давайте знайомитися!

Команда проєкту «Модуль Жан Моне» «Стратегії Європейського Союзу щодо зростання, конкурентоспроможності і добробуту - викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля» представлена досвідченими викладачами, які мають значний науковий доробок, а також досвід участі у міжнародних освітньо-наукових проєктах і стажуваннях.

Ірина Тараненко – доктор економічних наук, професор, професор кафедри міжнародного маркетингу. Викладає професійно-орієнтовані дисципліни на освітніх програмах бакалавра і магістра «Маркетинг», «Міжнародні економічні відносини» в Університеті імені Альфреда Нобеля, а також на бакалаврській освітній програмі «International Management», валідованій University Trinity Saint David (UK). Має досвід роботи в якості радника ректора з міжнародної освіти та координатора процедури міжнародної акредитації освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля. Сфера наукових інтересів є міждисциплінарною: стратегії інноваційної конкурентоспроможності країн, конкурентоспроможність на мікро-, мезо-, макрорівнях, міжнародний маркетинг, стратегічний маркетинг, міжнародні економічні відносини. У рамках проєкту є координатором курсу «Стратегічні ініціативи ЄС».

Анастасія Мостова – доктор економічних наук, доцент кафедри міжнародного маркетингу.Наукові публікації свідчать про високий потенціал науковця. Сфера наукових інтересів – стратегія продовольчої безпеки в забезпеченні конкурентоспроможності України, цифровий маркетинг та цифровий ринок, стратегії цифрової конкурентоспроможності. Координатор курсу «Стратегія цифрового ринку в Європейському Союзі: становлення та розвиток».

Ганна Щолоковакандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного маркетингу. Має досвід міжнародної академічної мобільності. Сфера наукових інтересів є міждисциплінарною: політичні та економічні аспекти європейської інтеграції, міграційні процеси в Європі, національний та регіональний брендинг, міжнародний PR, бізнес-комунікації. Координатор курсу «ЄС як модель регіональної інтеграції».

Бажаємо успіхів команді в реалізації першого в Університеті проєкту «Модуль Жан Моне»!