Консультація-онлайн з організації експериментальної частини наукового педагогічного дослідження

03.04.20 року для аспірантів 2 та 3 курсів була проведена доктором педагогічних наук, професором Резван О.О. консультація-онлайн з організації експериментальної частини наукового педагогічного дослідження. Зокрема, обговорили питання вибору, теоретичного обґрунтування педагогічних або організаційно-методичних умов та технології реалізації експерименту; зауважили на умовах вибору та віднесення об'єктів дослідження до експериментальних та контрольних груп; визначили модульні питання для організації пілотажного дослідження. Аспіранти цікавились способами проведення лонгітюдного або паралельного експерименту.

Науковий керівник, доктор педагогічних наук, професор Резван О.О. зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти – доктора філософії.