Літні школи академічної мобільності у партнерстві з Університетом імені Адама Міцкевича

Продовженням плідної міжнародної співпраці Університету імені Альфреда Нобеля стала реалізація короткострокових програм академічної мобільності у рамках проєкту «Solidarni z Ukrainą – Uniwersytety Europejski» в партнерстві з Університетом імені Адама Міцкевича, м. Познань Польща.

Під час літніх шкіл відбувся цикл зустрічей, де учасники взяли участь у тренінгах, майстер-класах, лекціях та дискусіях. Наші студенти, викладачі і співробітники долучилися до активної праці за напрямами:

• Карпенко В.С. – «Розробка та управління проєктом»
  • Слюсар А.І. – «Наукова комунікація»
  • Татаріна Анастасія, Анна Шамардіна ФЛ-20-3 – «Мультилінгвізм та мультилінгвальна освіта»
  • Валерія Портна Флмл20-1 – «Школа педагогіки»

Було досягнуто ряд домовленостей про розширення співпраці у науковій і дослідницькій сфері, а також реалізації спільних проєктів.

5-6 липня 2023 року завідувач кафедри Європейських і східних мов та перекладу Наталія Вікторівна Зінукова та Керівник Центру грантових проєктів Ганна Євгенівна Бондарович взяли участь у конференції «Навчання професійних мов – актуальні наукові тренди, постулати та перспективи досліджень», яка стала фінальною конференцією проєкту «LSP-TEOC.Pro» організованою Університетом імені Адама Міцкевича. Ця ініціатива отримала реалізацію завдяки двосторонній співпраці нашого університету з польським партером в рамках проєкту NAWA по створенню дистанційного курсу МООС.