Лютневе заняття в Школі бізнесу і логістики

На майданчику Школи бізнесу і логістики кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля пройшло лютневе заняття. Зацікавленими гостями були майбутні абітурієнти – випускники шкіл та коледжів, які продемонстрували раціональний підхід щодо отримання наступного рівня вищої освіти у сфері підприємництва і торгівлі.

Під час глибокої кризи, яку переживає країна, стають очевидними актуальні сфери подальшого навчання та корисної діяльності молоді. Без сумніву підприємницька діяльність на сучасному ринку праці дозволить бути успішним лише професіоналам, а ефективні управлінці у сфері торгівлі найбільш затребувані для повоєнної відбудови економіки.

Дякуємо усім учасникам та сподіваємось на зустріч, вже з першокурсниками спеціальності «Підприємництво та торгівля» Університету імені Альфреда Нобеля.