Майстер-клас Надії Демченко для маркетологів

Для студентів-маркетологів та здобувачів інших освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля відбувся найцікавіший майстер-клас Надії Демченко, експерта по маркетингу ЄБРР, автора тренінгів для підприємців і бренд-менеджерів, директора маркетингового агентства VESNABRAND. Тема майстер-класу: "Створення крутого УТП для ефективних продажів".

Спікерка розповіла слухачам, як перевірити бізнес-ідею, визначити свою цільову аудиторію, на конкретних прикладах розглянула різні види УТП, в т.ч. у контексті емоціональної та раціональної складових бренду і дала поради, як їх враховувати під час просування продукту.

Дякуємо Надії Демченко за співпрацю і чекаємо на наступні зустрічі в Університеті імені Альфреда Нобеля!