Марафон менторів з платіжної безпеки розпочато!

З 2 жовтня до 17 листопада 2023 року Національний банк України проводить Марафон менторів із платіжної безпеки. Викладачі кафедри менеджменту Університету імені Альфреда Нобеля Вареник В.М., Піскова Ж.В., Пестовська З.С. та Болгар Т.М. долучилися до марафону.

Сьогодні зі студентами 1 курсу спеціальностей «Менеджмент», «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» вивчали тему "Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства" та грали у гру "КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!".

Студенти поділилися на 4 команди по 6 осіб та максимально швидко виконували завдання з карток, креативно пояснювали своїй команді наведені в картці слова на тему платіжної безпеки, надавали відповідну пораду з платіжної безпеки з наведеної в картці теми та наводили доречний приклад шахрайства із наведеної в картці теми. Все проходило у жартівливій манері, в стилі свята Хелловін та кампанії від НБУ #ШахрайГудбай.

Студенти отримали масу позитивних емоцій та зрозуміли, наскільки вони вже є фінансово грамотними.

Наступний етап впровадження кампанії НБУ з платіжної безпеки – зробити стінгазету "Бережися монстрів-шахраїв" – незабаром!