Марина Соболь про бізнес та красу

Третій тиждень менеджменту в Університеті імені Альфреда Нобеля триває!

Марина Соболь, керівниця салону краси «Еліт», м. Павлоград, провела майстер-клас на тему «Менеджмент в beauty-індустрії».

Марина розповіла про

• свій шлях в beauty-індустрії та бізнесі, становлення, як професіонала та управлінця,
  • організацію роботи салону краси,
  • кризи та їх подолання,
  • важливість різних каналів комунікацій з клієнтами,
  • вплив пандемії на beauty-індустрію.

А потім відповіді на питання.

Наших студентів цікавило все – чи важлива медична освіта для роботи у сфері косметології, як екологія впливає на стан шкіри, які проблеми можуть бути, якщо звернутися до непрофесіоналів або самостійно робити складні процедури. Були й питання стосовно певних проблем, процедур, всі ми хочемо бути гарними, особливо напередодні весни.

Що цікавого та корисного винесли з зустрічі.

Життя вимагає постійно навчатися та розвиватися.

Створити власний бізнес можливо, потрібно бути професіоналом, багато працювати та любити свою роботу.

Щоб не вигорати на роботі потрібно любити те, чим займаєшся, та розвиватися.

Дякуємо Марині Соболь за мотиваційну зустріч та корисні поради! Сподіваємось на подальшу співпрацю!